Oglasna tabla

četvrtak, 21 Oktobar 2021 20:08

Humanitarna akcija povodom Svjetskog dana hrane

Povodom "Svjetskog dana hrane", 16. 10. učenici Srednje medicinske škole Mostar su pripremili edukativni program i organizirali humanitarnu akciju prikupljanja namirnica za socijalno ugrožene kategorije.
Ovaj datum se tradicionalno obilježava u našoj školi, a odaziv na humanitarnu akciju je svake godine sve veći što nam predstavlja veliko zadovoljstvo u radu.
Članovi Sportske sekcije i Mladi hemičari su pripremili zanimljive prezentacije na teme:
"Ishrana srednjoškolaca" i "Ishrana sportista", dok je proteklih dana Biološko - ekološka sekcija sa svojim članovima organizovala akciju prikupljanja hrane koja je danas uručena Udruženju građana "Zajedno za naš grad".
Zahvaljujemo se svim učenicima i profesorima na ovom humanitarnom činu.
Sve dok dijelimo znanje, dijelit ćemo i nafaku, jer uistinu naše malo nekome će značiti mnogo.

© 2013 Srednja medicinska škola - Mostar.
Design by grizovic.com